Site İçi Arama
HAKKIMIZDA

İşletmemiz ticari faaliyetlerine 2006 yılında Akyazı'da başlamıştır.Yıllar içerisinde  farklı alanlarda yapılan yatırımlar ile faaliyet alanlarımız genişletilmiştir.Artan üretim alanlarını 1-A Yalıtım bünyesinde toplayarak söve ve hazır sıvalı dış cephe izalasyon plakaları üretmeye başlamıştır.Sonrasında Stropiyer tavan kaplama ürünlerimiz ile alanını hızla genişleten firmamız.

 

2014 yılında bünyemize katmış olduğumuz İZOFORT su izalasyon malzememizide siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Yurt içi pazarıda hızla büyüyen gerekli tüm kalite standartlarına sahip olması avantajı ve kaliteli üretimi sayesinde iç piysada kendine iyi bir zemin ve bunun yanı sıra objektif bir müşteri potansiyelini kısa sürede yakalamayıbaşarmıştır.Üretimimiz hızla devam ederken üzerinde titizlikle durduğumuz ARGE çalışmalarımız kendini geliştirmeye devam etmektedir.1-A Yalıtım olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi fikirlere açık  ARGE çalışmalarını ciddiye alarak kaliteli ve avantajlı ürünler üretmeye özen göstermekteyiz.

A-1 Yalıtım İzalasyon Cumhuriyet Mahallesi Tomar Sok.No:1 (Saski Yanı) Tel : 0 264 418 88 82 E-mail : info@a1yalitim.com
gebze web tasarım